Koniec z ręcznym wprowadzaniem rachunków i faktur!
360 Księgowość

Koniec z ręcznym wprowadzaniem rachunków i faktur!

Ręczne wprowadzanie faktur to czasochłonny proces, który współcześnie można sobie znacznie ułatwić, dzięki odpowiednim narzędziom.

 

CostPocket to oprogramowanie do digitalizacji paragonów i faktur w formie intuicyjnej aplikacji na telefon.

 

Wystarczy wykonać zdjęcie lub przesłać plik (pdf, jpg,html, png) paragonu lub faktury, który automatycznie zostanie rozczytany, zdigitalizowany i przekazany do 360 Księgowość jako „Niezatwierdzone faktury zakupu”.

Nie musisz już ręcznie wprowadzać paragonów i faktur. Oszczędzasz czas, pieniądze i stres związany z poszukiwaniem dokumentów w ostatnim momencie przed składaniem deklaracji. Obrazy oryginalnych dokumentów są też archiwizowane zarówno w 360 Księgowość, jak i w CostPocket.

Aby wybrać opcję digitalizacji dokumentów w programie należy wybrać Ustawienia – firma – ustawienia połączeń zewnętrznych.

 

 

CostPocket oferuje plany cenowe dostosowane do potrzeb każdego klienta, także dla biur rachunkowych obsługujących wiele firm.

Od teraz zapłacisz też w CostPocket w rodzimej walucie!

 

Chcesz wiedzieć więcej, napisz na: anna@costpocket.ee


Usprawnij swoją pracę,
dołącz do nas!

do 6 miesięcy od daty utworzenia konta możesz wprowadzić 100 faktur sprzedaży, 100 faktur zakupu oraz 100 Poleceń Księgowania w bezpłatnej wersji programu.

Po osiągnięciu limitu ilości dokumentów lub upływie limitu czasu dla wersji darmowej podejmiesz decyzję o zakupie pierwszej licencji.