Dzięki szybkiej i łatwej księgowości masz więcej czasu na rozwój firmy

Bezpłatne centrum pomocy

22 30 75 777

Otwarte w dni robocze
9.00-16.00

Pomoc e-mail

pomoc@360ksiegowosc.pl

Otwarte w dni robocze
9.00-16.00


Adres

Merit Aktiva Sp. z o.o.
Ul. Sienkiewicza 85/87
90-057 Łódź
Polska
NIP: 5213650575
REGON: 146723024
KRS 0000465447


Niezawodne i szybkie oprogramowanie dla tysięcy użytkowników

W październiku 2021 na oprogramowaniu 360 Księgowość polegało 86 016 firm.

Tak duża liczba użytkowników i firm stanowi gwarancję terminowych aktualizacji, wysokiej niezawodności i płynnej obsługi.

Użytkownicy

34 559

Lata doświadczenia

30

Podobnie jak wiele dobrych historii, ta zaczyna się od młodej pary

Firma Merit Aktiva powstała w listopadzie 1991 roku, kiedy to – Kaja i Andres Kert zdecydowali się stworzyć program do księgowości i zarządzania magazynem. Kaja pracowała wówczas w firmie produkującej maszyny rolnicze i potrzebowała narzędzia, aby pracować wydajniej i oszczędzać czas. Stąd pomysł na stworzenie odpowiednich narzędzi. Na początku nie zdawali sobie sprawy z tego jak udany będzie ich program. Teraz, 30 lat później, Merit Aktiva jest najpopularniejszym oprogramowaniem księgowym w Estonii i cieszy się superszybkim rozwojem w Finlandii. Polsce jest znany jako 360 Księgowość.

Z naszego programu w maju 2021 roku korzystało 33 805 zadowolonych użytkowników. Bez względu na to, w którym kraju działamy nasz cel pozostaje ten sam – oprogramowanie powinno oszczędzać czas i być łatwe w użyciu.

Zespół nastawiony na sukces

Uwielbiamy nasz produkt i wiemy, że pomysły nie mają znaczenia, jeśli nie prowadzą do działania. Nie przestajemy się uczyć i nie spoczywamy na laurach. Wszystko, co robimy, koncentruje się na rozwoju – rosnącej automatyzacji, łatwości użytkowania i funkcjonalności.

Rozwiązanie cieszące się zaufaniem

W maju 2021 roku 360 Księgowość zdobyło już zaufanie 85 550 firm w Polsce, Finlandii i Estonii. W Estonii i Finlandii oprogramowanie znane jest jako Merit Aktiva.
Jest dla nas niezwykle ważne, abyś korzystał z naszego programu z takim samym zaufaniem, jakim darzysz swoją internetową bankowość. Zapewniamy sprawne działanie usługi, a także bezpieczne przechowywanie i automatyczne tworzenie kopii zapasowych danych na serwerze Microsoft Azure.

Profesjonalna obsługa klienta

Chcemy nieść pomoc i dawać wiele od siebie. Wiemy, że wysoki poziom usług nie polega na traktowaniu wszystkich ludzi jednakowo. Nigdy tak nie było i nigdy tak nie będzie. Nasi klienci są unikatowi tak jak i ich problemy, rozwiążemy je zatem wspólnie.
Możesz być pewien, że naszemu działowi wsparcia zależy na tym, by Twoja przygoda z 360 Księgowość była udana. Dzięki niemu zyskasz maksymalne korzyści – pomoże Ci rozwiązać problemy techniczne oraz udzieli cennych rad z zakresu technik księgowych.

Należymy do grupy Visma – wiodącego dostawcy oprogramowania i technologii

Grupa Visma składa się z ponad 200 firm w 16 krajach na całym świecie. Nasza unikalna struktura organizacyjna pozwala nam być blisko naszych lokalnych klientów, jednocześnie wykorzystując globalne zasoby i wiedzę.

Usprawnij swoją pracę,
dołącz do nas!

do 6 miesięcy od daty utworzenia konta możesz wprowadzić 100 faktur sprzedaży, 100 faktur zakupu oraz
100 Poleceń Księgowania w bezpłatnej wersji programu.

Po osiągnięciu limitu ilości dokumentów lub upływie limitu czasu dla wersji darmowej podejmiesz decyzję
o zakupie pierwszej licencji.