Aktualizacja z dnia 18.09.2023
360 Księgowość

Aktualizacja z dnia 18.09.2023

W programie 360 Księgowość wprowadzone zostały duże zmiany.

Najważniejszą zmianą jest nowe menu które znajdziesz w Finanse > Deklaracje dodatkowe lub Ewidencje > Deklaracja dodatkowe.

 

VAT-9M dla podatników nie będących płatnikami VAT. Szczegóły ustawień firmy i zasady tworzenia deklaracji w podręcznikach dla KPIR, Pełnej księgowości i ryczałtu.

VAT-8 dla podatników nie będących płatnikami VAT. Szczegóły ustawień firmy i zasady tworzenia deklaracji w podręcznikach dla KPIR, Pełnej księgowości i ryczałtu.

Deklaracja CIT-8 wraz z załącznikiem CIT8-O z możliwością edycji pól. Szczegóły w podręczniku.

Nowa forma deklaracji VAT UE i VAT UEK – szczegóły w podręczniku.

ORD_ZU – załącznik do deklaracji dodatkowych. Można dodać będąc w korekcie deklaracji.

Rozszerzona możliwość pobierania dokumentacji w menu Archiwizacja dokumentów.

Na dokumentach zakupu, rozliczeniach z pracownikiem, zamówieniach do dostawcy udostępniono możliwość dodawania komentarzy.

W menu Pulpit > Wszystkie firmy, w kolumnie VAT dodano informacje z datą faktycznej wysyłki utworzonej deklaracji oraz identyfikator użytkownika, który tej wysyłki dokonał.

Drobne zmiany i modyfikacje związane z usprawnieniem pracy i szybkością działania.

 

Naprawiony został błąd rozliczenia deklaracji VAT oraz błąd tworzenia JPK V7. Deklaracje należy usunąć i dodać ponownie, aby móc wygenerować plik JPK. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek nieścisłości prosimy o zgłoszenie tego faktu na nasz email.

 

 


Usprawnij swoją pracę,
dołącz do nas!

do 6 miesięcy od daty utworzenia konta możesz wprowadzić 100 faktur sprzedaży, 100 faktur zakupu oraz 100 Poleceń Księgowania w bezpłatnej wersji programu.

Po osiągnięciu limitu ilości dokumentów lub upływie limitu czasu dla wersji darmowej podejmiesz decyzję o zakupie pierwszej licencji.