Wystawianie faktur w 360 Księgowość
360 Księgowość

Wystawianie faktur w 360 Księgowość

360 Księgowość to program księgowy online, posiadający wiele zaawansowanych funkcji pozwalających na prowadzenie księgowości.

System ten przeznaczony jest dla KPIR, Ryczałtu jak i Pełnej księgowości.

Oprócz licznych funkcji ułatwiających pracę księgowym, program posiada także te podstawowe możliwości, jak wystawianie faktur sprzedaży. Ale nie tylko, w 360 Księgowość wystawiać można także faktury zaliczkowe, noty odsetkowe, paragony, można także rejestrować sprzedaż bezrachunkową.

Nie ma zatem potrzeby szukania innego programu do fakturowania.

Jak wystawić fakturę w programie 360 Księgowość

Dla Pełnej księgowości wystawianie faktur możliwe jest w Menu Sprzedaż – Faktury i inne dowody sprzedaży.

Dla KPIR i Ryczałtu zaś w Menu Przychody – Sprzedaż i wystawianie faktur.

Dodatkowe ułatwienie to możliwość wysyłania faktur bezpośrednio z programu księgowego do klienta. Wystarczy kliknąć w ikonkę koperty, która znajduje się w prawym górnym rogu.

Można również pobrać wystawioną fakturę w firmie PDF i wysłać do klienta za pomocą poczty elektonicznej lub wydrukować, jeśli istnieje taka potrzeba.

Program księgowy online 360 Księgowość daje także możliwość darmowego okresu próbnego. Wystarczy założyć swoje pierwsze darmowe konto i można z niego korzystać, a więc także wystawiać faktury nawet do 6 miesięcy bezpłatnie.

 

 


Usprawnij swoją pracę,
dołącz do nas!

do 6 miesięcy od daty utworzenia konta możesz wprowadzić 100 faktur sprzedaży, 100 faktur zakupu oraz 100 Poleceń Księgowania w bezpłatnej wersji programu.

Po osiągnięciu limitu ilości dokumentów lub upływie limitu czasu dla wersji darmowej podejmiesz decyzję o zakupie pierwszej licencji.