Nowy interface programu - już wkrótce!
360 Księgowość

Nowy interface programu – już wkrótce!

Nowy wygląd 360 Księgowość – już niebawem.

Szykujemy dla Was nowy wygląd naszego programu, zmieni się kolorystyka, ale nie za bardzo 😉, funkcjonalność zostanie taka sama, z drobnymi usprawnieniami. Robimy to po to, abyście z dużo większą łatwością korzystali z oprogramowania, które dla Was tworzymy każdego dnia.

Co się zmieni?

Zmiany będą dotyczyły przede wszystkim strony logowania. Obecny design jest prosty i utrzymany w ciemnej kolorystyce, nowy będzie świeży i lekki.

Kolejna zmiana dotyczy menu ustawienia, obecnie w tym menu widać wszystkie części ustawień, a w nowej wersji menu będzie schowane, i w miarę potrzeby użytkownik samodzielnie będzie mógł rozwinąć menu danego modułu.

Wygląd programu zostanie odświeżony kolorystycznie. Jasne barwy powodują że program jest lżejszy i łatwiejszy w obsłudze.

Funkcjonalność

Funkcjonalność programu pozostanie taka sama jak dotychczas. Dodawanie faktur sprzedaży czy faktur kosztowych będą w tym samym miejscu, zmieni się nieco wygląd menu z którego należy przejść do wystawienia dokumentu.

Kolejne zmiany i nowości w wyglądzie programu przedstawimy w następnych naszych artykułach.

 

 

Masz sugestię lub pomysł, co można zmienić lub ulepszyć, napisz do Nas, wszelkie pomysły są mile widziane!

 

O wszystkich funkcjach naszego programu dowiesz się z naszych podręczników, znajdziesz je pod tym adresem.

Dodatkowe krótkie instrukcje znajdziesz na naszym czacie Intercom.

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z nami:


Usprawnij swoją pracę,
dołącz do nas!

do 6 miesięcy od daty utworzenia konta możesz wprowadzić 100 faktur sprzedaży, 100 faktur zakupu oraz 100 Poleceń Księgowania w bezpłatnej wersji programu.

Po osiągnięciu limitu ilości dokumentów lub upływie limitu czasu dla wersji darmowej podejmiesz decyzję o zakupie pierwszej licencji.