Nowość w 360 Księgowość - podgląd załącznika w dokumencie zakupu
360 Księgowość

Nowość w 360 Księgowość – podgląd załącznika w dokumencie zakupu

Jednym z nowych rozwiązań w programie jest udostępnienie możliwości podglądu załącznika w postaci pliku PDF lub zdjęcia załączonego do dokumentu zakupu bezpośrednio w jego oknie.

Nieustannie pracujemy nad tym, aby usprawnić pracę w naszym programie. Codziennie wprowadzamy modyfikacje, dodajemy nowe funkcjonalności.

Do tej pory, aby sprawdzić dokument załączony do wprowadzone faktury należało pobrać załącznik na komputer i otworzyć go. Obecnie każdy dokument zakupu zawierający załącznik po otwarciu ma widoczny panel podglądu. Można również kopiować dane z załącznika, jeśli jest on w formacie PDF w przypadku gdy dokument wymaga wprowadzenia poprawek. Załącznikiem może być PDF, zdjęcie w formacie JPG lub PNG.

faktura zakupu z załącznikiem
Faktura zakupu z załącznikiem

 

Funkcjonalność ta pozwala na weryfikację załączonego oryginału dokumentu zakupu z wprowadzonymi danymi do systemu, w przypadku, gdy dokumenty wprowadzane są do programu przez różne osoby. W panelu załącznika widoczne są wszystkie informacje np. dane dostawcy, artykuł oraz cena wraz z podatkiem, osoba kontrolująca może z łatwością zweryfikować poprawność wprowadzonych informacji.

Przetrzymywanie dokumentów w wersji cyfrowej jest początkiem bezpapierowej księgowości. Zeskanowany dokument przechowywany elektronicznie jest dokumentem posiadającym znamiona dokumentu oryginalnego, dlatego też papierowa wersja może zostać zniszczona, następuje zastąpienie dokumentu papierowego cyfrowym. Zmniejszy to ilość dokumentów przechowywanych na półkach w segregatorach oraz zużycie papieru. Dodatkowo przechowywanie dokumentacji na bezpiecznych dyskach w chmurze zapewni stały dostęp do danych nawet w przypadku awarii komputera 😉.

 

 

 

Masz sugestię lub pomysł, co można zmienić lub ulepszyć, napisz do Nas, wszelkie pomysły są mile widziane!

 

O wszystkich funkcjach naszego programu dowiesz się z naszych podręczników, znajdziesz je pod tym adresem.

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z nami:

email: pomoc@360ksiegowosc.pl

telefon: +22 30 75 777


Usprawnij swoją pracę,
dołącz do nas!

do 6 miesięcy od daty utworzenia konta możesz wprowadzić 100 faktur sprzedaży, 100 faktur zakupu oraz 100 Poleceń Księgowania w bezpłatnej wersji programu.

Po osiągnięciu limitu ilości dokumentów lub upływie limitu czasu dla wersji darmowej podejmiesz decyzję o zakupie pierwszej licencji.