O nas - 360ksiegowosc

Dzięki szybkiej i łatwej księgowości masz więcej czasu na rozwój firmy

Nowoczesne oprogramowanie księgowe online dla przedsiębiorców i księgowych

Innowacyjny program płacowy online z automatycznymi aktualizacjami i łatwym wyliczeniem wynagrodzeń

Bezpłatne centrum pomocy

22 30 75 777

Telefon dostępny w dni:
Pon. 10.00-16.00
Wt-Pt 9.00-16.00

Pomoc e-mail

Wsparcie techniczne:

pomoc@360ksiegowosc.pl


 

Dział sprzedaży (ceny, oferta, pakiety):

michael@360ksiegowosc.pl

alicja@360ksiegowosc.pl


Marketing i reklama:

marketing@360ksiegowosc.pl


Adres

Merit Aktiva Sp. z o.o.
Ul. Sienkiewicza 85/87
90-057 Łódź
Polska
NIP: 5213650575
REGON: 146723024
KRS 0000465447


Niezawodne i szybkie oprogramowanie dla tysięcy użytkowników

W marcu 2024 na oprogramowaniu 360 Księgowość polegało 108 302 firm.

Tak duża liczba użytkowników i firm stanowi gwarancję terminowych aktualizacji, wysokiej niezawodności i płynnej obsługi.

Użytkownicy

43 269

Lata doświadczenia

32

Podobnie jak wiele dobrych historii, ta zaczyna się od młodej pary

Firma Merit Aktiva powstała w listopadzie 1991 roku, kiedy to – Kaja i Andres Kert zdecydowali się stworzyć program do księgowości i zarządzania magazynem. Kaja pracowała wówczas w firmie produkującej maszyny rolnicze i potrzebowała narzędzia, aby pracować wydajniej i oszczędzać czas. Stąd pomysł na stworzenie odpowiednich narzędzi. Na początku nie zdawali sobie sprawy z tego jak udany będzie ich program. Teraz, 30 lat później, Merit Aktiva jest najpopularniejszym oprogramowaniem księgowym w Estonii. W Polsce jest znany jako 360 Księgowość.

Z naszego programu w styczniu 2024 roku korzystało 42 485 zadowolonych użytkowników. Bez względu na to, w którym kraju działamy nasz cel pozostaje ten sam – oprogramowanie powinno oszczędzać czas i być łatwe w użyciu.

Zespół nastawiony na sukces

Uwielbiamy nasz produkt i wiemy, że pomysły nie mają znaczenia, jeśli nie prowadzą do działania. Nie przestajemy się uczyć i nie spoczywamy na laurach. Wszystko, co robimy, koncentruje się na rozwoju – rosnącej automatyzacji, łatwości użytkowania i funkcjonalności.

Rozwiązanie cieszące się zaufaniem

W grudniu 2021 roku 360 Księgowość zdobyło już zaufanie 87 284 firm w Polsce i Estonii. W Estonii oprogramowanie znane jest jako Merit Aktiva.
Jest dla nas niezwykle ważne, abyś korzystał z naszego programu z takim samym zaufaniem, jakim darzysz swoją internetową bankowość. Zapewniamy sprawne działanie usługi, a także bezpieczne przechowywanie i automatyczne tworzenie kopii zapasowych danych na serwerze Microsoft Azure.

Profesjonalna obsługa klienta

Chcemy nieść pomoc i dawać wiele od siebie. Wiemy, że wysoki poziom usług nie polega na traktowaniu wszystkich ludzi jednakowo. Nigdy tak nie było i nigdy tak nie będzie. Nasi klienci są unikatowi tak jak i ich problemy, rozwiążemy je zatem wspólnie.
Możesz być pewien, że naszemu działowi wsparcia zależy na tym, by Twoja przygoda z 360 Księgowość była prosta, łatwa i przyjemna. Dzięki niemu zyskasz maksymalne korzyści – pomoże Ci rozwiązać problemy techniczne oraz udzieli cennych rad z zakresu technik księgowych.

Należymy do grupy Visma – wiodącego dostawcy oprogramowania i technologii

Grupa Visma składa się z ponad 200 firm w 16 krajach na całym świecie. Nasza unikalna struktura organizacyjna pozwala nam być blisko naszych lokalnych klientów, jednocześnie wykorzystując globalne zasoby i wiedzę.

Usprawnij swoją pracę,
dołącz do nas!

do 6 miesięcy od daty utworzenia konta możesz wprowadzić 100 faktur sprzedaży, 100 faktur zakupu oraz 100 Poleceń Księgowania w bezpłatnej wersji programu.

Po osiągnięciu limitu ilości dokumentów lub upływie limitu czasu dla wersji darmowej podejmiesz decyzję o zakupie pierwszej licencji.