Aktualizacja z dnia 20.06.2021 - Sfinansuj swoją sprzedaż z Brutto.pl
360 Księgowość

Aktualizacja z dnia 20.06.2021 – Sfinansuj swoją sprzedaż z Brutto.pl

Sfinansuj swoją sprzedaż z Brutto.pl

Ostatnia aktualizacja programu udostępnia możliwość korzystania z opcji finansowania faktur dzięki integracji z Brutto.pl. Aktywuj usługę i korzystaj z szybkiego finansowania. Szczegóły integracji znajdziesz w naszej instrukcji.

 

BRUTTO.pl to platforma, dzięki której szybko i prosto sfinansujesz swoje faktury sprzedaży, nie czekając na ich zapłatę przez klientów. Nasza integracja z BRUTTO.pl pozwoli Ci na łatwe składanie wniosków o finansowanie dla tych faktur sprzedażowych, które chcesz szybko zamienić na gotówkę.

Wysokie limity finansowania: Uzyskaj limit finansowania w oparciu o siłę swoich kontrahentów. Limity przyznawane nawet najmniejszym firmom.

Atrakcyjną cenę: Dzięki niskim opłatom możesz tanio pozyskać gotówkę na rozwój swojego biznesu. Środki otrzymasz nawet w 60 minut.

Pełne wsparcie: Skorzystaj z możliwości weryfikacji kontrahenta oraz wsparcia w jego monitoringu i windykacji.

Bezpieczeństwo: Skorzystaj z dodatkowych 14 dni na spłatę otrzymanych pieniędzy w razie problemów z terminową spłatą faktury przez kontrahenta.

 

Brutto.pl oferuje również Finansowanie faktur zakupu gdzie uzyskasz:

Elastyczność spłaty: Sam wybierz liczbę rat, w jakich chcesz opłacić zakup.

Dostępność: Rozwiązanie idealne dla najmniejszych i średnich firm, które mają problemy z uzyskaniem bankowego kredytu dla firm.

Lepsze relacje biznesowe: Możesz terminowo regulować swoje zobowiązania i budować obraz swojej firmy jako rzetelnego partnera finansowego.

 

Oferta Brutto.pl obejmuje również Finansowanie podatków i ZUS:

Dostępność: Rozwiązanie idealne dla najmniejszych i średnich firm, które mają problemy z uzyskaniem bankowego kredytu dla firm.

Szybka wypłata: Decyzja o finansowaniu wydawana jest natychmiastowo, a środki bardzo szybko mogą znaleźć się na Twoim koncie.

Elastyczność spłaty: Sam wybierz liczbę rat, w jakich chcesz opłacić pożyczkę.

 

Masz sugestię lub pomysł, co można zmienić lub ulepszyć, napisz do Nas, wszelkie pomysły są mile widziane!

 

O wszystkich funkcjach naszego programu dowiesz się z naszych podręczników, znajdziesz je pod tym adresem.

Dodatkowe krótkie instrukcje znajdziesz na naszym czacie Intercom.

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z nami:


Usprawnij swoją pracę,
dołącz do nas!

do 6 miesięcy od daty utworzenia konta możesz wprowadzić 100 faktur sprzedaży, 100 faktur zakupu oraz 100 Poleceń Księgowania w bezpłatnej wersji programu.

Po osiągnięciu limitu ilości dokumentów lub upływie limitu czasu dla wersji darmowej podejmiesz decyzję o zakupie pierwszej licencji.