W 360 Księgowość wiesz doskonale, jakie towary sprzedają się najlepiej i ile z nich jest w magazynie.

Usprawnij organizację swojej działalności dzięki wbudowanemu systemowi inwentaryzacyjnemu. Jeszcze dziś przejmij kontrolę nad stanem zapasów!

Inwentaryzacja

Lepsza kontrola zapasów w krótszym czasie

Niezależnie od tego, czy Twoja firma jest mała, czy duża, jeśli chcesz zachować konkurencyjność, musisz zawsze mieć dostęp do kontroli zasobów i precyzyjnych informacji inwentaryzacyjnych. Efektywna gospodarka magazynowa jest równie ważna jak dobre zarządzanie finansami.

W przypadku oprogramowania inwentaryzacyjnego wybór możliwości jest niezwykle szeroki. Dla Twojej prężnie rozwijającej się firmy 360 Księgowość stanowi doskonałe rozwiązanie alternatywne wobec kosztownych programów najwyższej klasy. Wbudowana funkcjonalność inwentaryzacyjna może spełnić wszystkie Twoje codzienne wymagania dotyczące gospodarki magazynowej. Uzyskasz wartościowy wgląd w stan zapasów i możliwość przeprowadzenia jego gruntownej analizy w prosty sposób!

Dzięki programowi 360 Księgowość dostajesz wszystko, co najlepsze w obu dziedzinach — system kontroli zasobów, który pomoże obniżyć koszy i zapewnić poziom zapasów pozwalający na zaspokojenie podaży oraz oprogramowanie księgowe, które umożliwi błyskawiczne śledzenie kosztów i zapewnienie środków wystarczających do zapłacenia rachunków.