Małgorzata | Biuro Rachunkowe I 360 Księgowość

Program jest bardzo intuicyjny, ma wiele nowoczesnych rozwiązań, które ułatwiają pracę księgowych, skracając poświęcony czas na wprowadzanie dokumentów.

Małgorzata Oszust

Biuro Rachunkowe Potęga, Księgowa i przedsiębiorca
www.brpotega.pl

Biuro Rachunkowe Potęga Małgorzata Oszust poleca program księgowy 360 Księgowość zarówno dla podmiotów rozliczających się samodzielnie jak i dla biur rachunkowych. Program jest przeznaczony dla rachunkowości zarówno uproszczonej jak i na pełnych księgach. Program jest bardzo intuicyjny, ma wiele nowoczesnych rozwiązań, które ułatwiają pracę księgowych, skracając poświęcony czas na wprowadzanie dokumentów. W trakcie pracy z programem bardzo mile zaskoczył mnie m.in.: mechanizm rozksięgowywania deklaracji VAT-owskich, tzn.: że program wykonuje za nas prace w/w zakresie. Muszę jednocześnie podkreślić, iż jednym z największym atutów korzystania z programu 360 Księgowość jest pomoc techniczna, która jest mega profesjonalna (Panie mają obszerną wiedzę w zakresie rachunkowości jak i technicznej obsługi programu) i co jest istotne – dostępna jest w ramach wykupionego abonamentu. Szczerze polecam.


Usprawnij swoją pracę,
dołącz do nas!

do 6 miesięcy od daty utworzenia konta możesz wprowadzić 100 faktur sprzedaży, 100 faktur zakupu oraz 100 Poleceń Księgowania w bezpłatnej wersji programu.

Po osiągnięciu limitu ilości dokumentów lub upływie limitu czasu dla wersji darmowej podejmiesz decyzję o zakupie pierwszej licencji.