Nowy interface programu - kolejne zmiany
360 Księgowość

Nowy interface programu – kolejne zmiany

Nowy wygląd 360 Księgowość – kolejne zmiany.

W pierwszym artykule o zmianach wyglądu naszego programu informowaliśmy o tym, że zmieni się wygląd strony do logowania oraz kolorystyka oprogramowania. Teraz krótko opiszemy inne zmiany, które w nowym wyglądzie będą pomagały w obsłudze programu na bieżąco.

Nowe funkcje

Nową funkcją wprowadzoną wraz z nowym wyglądem będzie menu Pomocy. W prawym górnym rogu programu pojawi się znak zapytania.

Po kliknięciu na niego z prawej strony rozwinie się menu w którym będzie można wyszukać krótkie informacje oraz linki do podręczników z obsługi naszego programu.

Po trochu dodawane są krótkie instrukcje, wpisując w pole wyszukiwania słowo lub jego część można wyszukać informacje na dany temat.

Zamawianie licencji

Obecnie zamawianie licencji odbywa się przez kliknięcie czerwonego guzika Zamów licencję teraz. W nowej odsłonie opcja ta została przeniesiona do Profilu użytkownika, można również kliknąć ikonę Koszyka, gdzie system przekieruje nas na stronę z zamówieniem.

Usuwanie firm z listy

Dotychczas usuwanie zbędnych firm z profilu można było przeprowadzić w lewym górnym rogu programu, obecnie po otwarciu listy przy każdej z firm widnieje ikona Kosza, oznacza to iż bez konieczności logowania się do danej firmy jesteśmy w stanie ją usunąć. To rozwiązanie zapobiega usunięciu z listy błędnej firmy.

Kolejne zmiany i nowości w wyglądzie programu przedstawimy w następnych naszych artykułach.

 

 

Masz sugestię lub pomysł, co można zmienić lub ulepszyć, napisz do Nas, wszelkie pomysły są mile widziane!

 

O wszystkich funkcjach naszego programu dowiesz się z naszych podręczników, znajdziesz je pod tym adresem.

Dodatkowe krótkie instrukcje znajdziesz na naszym czacie Intercom.

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z nami:


Usprawnij swoją pracę,
dołącz do nas!

do 6 miesięcy od daty utworzenia konta możesz wprowadzić 100 faktur sprzedaży, 100 faktur zakupu oraz 100 Poleceń Księgowania w bezpłatnej wersji programu.

Po osiągnięciu limitu ilości dokumentów lub upływie limitu czasu dla wersji darmowej podejmiesz decyzję o zakupie pierwszej licencji.