Rafał Słoma Business Development Manager

Aplikacja posiada wiele nowoczesnych funkcji, które są kluczowe w sprawnym prowadzeniu ksiąg, dzięki temu praca z dokumentami jest szybsza, łatwiejsza i przyjemniejsza.

Rafał Słoma Business Development Manager

Platforma Sklepowa Selesto
https://selesto.pl/

Platforma sklepowa Selesto z czystym sercem poleca program 360 Księgowość, który jest u nas wykorzystywany już od 2017 roku. System obsługuje się bezproblemowo a intuicyjny i przejrzysty panel do zarządzania księgami sprawia, że chętnie się z niego korzysta. W razie potrzeby konsultacji tematu związanego z obsługą aplikacji ale i w zakresie rachunkowości Dział Obsługi Klienta zawsze chętnie pomoże oraz zasugeruje odpowiednie rozwiązanie. Ponadto 360 Księgowość cały czas się rozwija zatem jeżeli prowadzisz pełną księgowość to dobrze trafiłeś.


Usprawnij swoją pracę,
dołącz do nas!

do 6 miesięcy od daty utworzenia konta możesz wprowadzić 100 faktur sprzedaży, 100 faktur zakupu oraz 100 Poleceń Księgowania w bezpłatnej wersji programu.

Po osiągnięciu limitu ilości dokumentów lub upływie limitu czasu dla wersji darmowej podejmiesz decyzję o zakupie pierwszej licencji.