Joanna | Kadrson I 360 Księgowość

Trudno było mnie przekonać do oprogramowania księgowości. W końcu się zdecydowałam i... teraz żałuję, że tak późno!

Joanna Łabeńska (Fotografik)

KADRSON - fotografia reklamowa, przedsiębiorca
http://www.fotografia-reklamowa.com/
Uwielbiam dokonywać analiz i statystyk za pomocą programu 360 Księgowość, a jak coś mi nie wychodzi, to suport z uśmiechem mi pomaga 🙂 Polecam!
Jestem freelancerem od 2007 roku. Zawsze sama prowadziłam sobie KPiR na tabelach Excel. Trudno było mnie przekonać do oprogramowania księgowości. W końcu się zdecydowałam i… teraz żałuję, że tak późno! Program jest intuicyjny, pozwala dokonywać analizy danych pod niemalże każdym kątem – jeśli ktoś jest kreatywnym księgowym, to to rozwiązanie jest dla niego. Warto podkreślić, że chyba największym atutem korzystania z programu 360 Księgowość jest suport – mega profesjonalna obsługa posiadająca obszerną wiedzę w zakresie rachunkowości, bieżących przepisów, jak i technicznej obsługi programu. Gorąco polecam.

Usprawnij swoją pracę,
dołącz do nas!

do 6 miesięcy od daty utworzenia konta możesz wprowadzić 100 faktur sprzedaży, 100 faktur zakupu oraz 100 Poleceń Księgowania w bezpłatnej wersji programu.

Po osiągnięciu limitu ilości dokumentów lub upływie limitu czasu dla wersji darmowej podejmiesz decyzję o zakupie pierwszej licencji.