Artem | Biuro dla MIŚa I 360 Księgowość

Gorąco polecam system 360ksiegowość i ich dział wsparcia!

Artem Rusin – Biuro dla MIŚa

Biuro dla MIŚa - Wirtualne biuro w Warszawie, przedsiębiorca
https://biurodlamisia.pl/

Trafiłem na 360księgowość z polecenia. Byłem zawiedziony współpracą ze poprzednim biurem rachunkowym – nic się tam nie zgadzało. Szukałem czegoś, co da mi poczucie kontroli. Wziąłem 360księgowość na próbę, ale już po chwili czułem się na tyle pewnie, że postanowiłem prowadzić swoje księgi sam (tak, pełna księgowość!). Bardzo pomógł w tym zespół wsparcia technicznego. Najpierw zadałem kilka pytań i poczytałem podręczniki, po tym wykupiłem godzinną konsultację i tak zaczęła się przygoda z prowadzeniem własnych ksiąg. Jestem w stanie generować raporty finansowe w ciągu sekund, dzięki czemu czuję, że odzyskałem kontrolę nad spółką. Nie aspiruję, by być księgowym i znać się na wszystkich przypisach – tutaj też pomogła mi 360księgowość, w zakładce „Partnerzy” mają firmy księgowe, biegłe w tym systemie. Znalazłem tam księgową, która przejrzała cały mój rok księgowań i pokazała, gdzie moje rozumowanie nie było właściwe. Całość przyjemna i łatwa. Nie obawiam się rozmów z Urzędem Skarbowym, ponieważ wiem dokładnie, co w moich księgach piszczy. Teraz już wiem, czego wymagać od księgowości! Gorąco polecam system 360ksiegowość i ich dział wsparcia!


Usprawnij swoją pracę,
dołącz do nas!

do 6 miesięcy od daty utworzenia konta możesz wprowadzić 100 faktur sprzedaży, 100 faktur zakupu oraz 100 Poleceń Księgowania w bezpłatnej wersji programu.

Po osiągnięciu limitu ilości dokumentów lub upływie limitu czasu dla wersji darmowej podejmiesz decyzję o zakupie pierwszej licencji.