Intergracja - System kadrowo-płacowy dostępny w 360 Księgowość
360 Księgowość

Integracja – System kadrowo-płacowy dostępny dla klientów 360 Księgowość

Odpowiadamy na potrzeby naszych klientów. Dokonaliśmy integracji z zewnętrznym systemem, który będzie wsparciem w pracy naszych użytkowników.

System Neptun od ITCELL to kompleksowe i bezpieczne rozwiązania kadrowo- płacowe pracujące w chmurze.

 

W zakresie pakietu znajdują się moduły:

– Kadry – funkcjonalne narzędzie służące do prowadzenia obsługi kadrowej pracowników. Moduł zapewnia centralne zarządzanie kartotekami osobowymi, wsparte szeregiem dodatkowych informacji w tym ewidencją czasu pracy, etatyzacją.

– Płace – kompleksowe narzędzie do obsługi rozliczeń wynagrodzeń, umożliwiające zarządzanie rozliczaniem i wypłatą wynagrodzeń, umożliwia generowanie list płac w oparciu o wybrane parametry, kontrolowanie progów podatkowych, podstaw ubezpieczenia emerytalnego i rentowego oraz inne funkcjonalności.

– Umowy cywilnoprawne – moduł zapewniający obsługę umów zlecenia lub o dzieło pracowników zatrudnionych na umowę oraz osób zewnętrznych. Moduł posiada komunikację z modułem kadry.

– Przelewy – to moduł do generowania przelewów do banku związanych z ZUS, podatkiem dochodowym oraz wynagrodzeniami netto.

 

 

Specjalnie dla naszych klientów przygotowana została integracja systemu z 360 Księgowość, której można dokonać z panelu Ustawienia – Dane firmy – ustawienia API.

 

 

Link, pod którym nasi klienci mogą zakładać darmowe konto i korzystać z niego do 6 miesięcy znajduje się tutaj.

Więcej informacji o programie, cenach i  modułach znajduje się na tej stronie. Wsparcie techniczne do programu kadrowo płacowego zapewnia firma ITCELL.

 

Krótki podręcznik jak dokonać integracji 360 Księgowość z ITCELL znajduje się tutaj.

Instrukcja zakładania konta od firmy ITCELL tutaj.

 

 

Zapraszamy do korzystania z nowej integracji!

 


Usprawnij swoją pracę,
dołącz do nas!

do 6 miesięcy od daty utworzenia konta możesz wprowadzić 100 faktur sprzedaży, 100 faktur zakupu oraz 100 Poleceń Księgowania w bezpłatnej wersji programu.

Po osiągnięciu limitu ilości dokumentów lub upływie limitu czasu dla wersji darmowej podejmiesz decyzję o zakupie pierwszej licencji.