Profesjonalne fakturowanie, które pozwala na oszczędność czasu i poprawę przepływów gotówkowych.

Wystawianie faktur oraz księgowanie rachunków przetestuj za darmo wprowadzając po sto dokumentów różnego rodzaju w nieograniczonym czasie.

Faktury online i zakupy

Optymalne rozwiązanie upraszczające fakturowanie

Dzięki programowi 360 Księgowość klienci zobaczą w Tobie profesjonalistę. Wystawianie świetnie wyglądających firmowych faktur jest teraz prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Tworząc fakturę, możesz użyć dowolnej waluty i wybrać jeden z wielu języków. Dzięki 360 Księgowość w prosty sposób spełnisz wymagania zarówno klientów, którzy chcą otrzymywać faktury elektroniczne, jak i tych, którzy życzą sobie przesyłania papierowych dokumentów tradycyjną pocztą. Oto sposób, dzięki któremu możesz skrócić czas poświęcany na wystawianie faktur, poprawić wizerunek swojej firmy i szybciej uzyskiwać płatności.

Wystarczy jedno kliknięcie, by wyświetlić klientów, którzy zalegają z płatnościami, nabyty przez nich towar oraz datę otrzymania płatności. Po uruchomieniu raportu dotyczącego analizy sprzedaży można błyskawicznie przekonać się, co sprzedaje się najlepiej. Dzięki oprogramowaniu 360 Księgowość czas poświęcany dotąd na wystawianie faktur oraz analizę sprzedaży można przeznaczyć na inne przyjemności.

Obsługa zakupów to czysta przyjemność

Nikt nie lubi śledzenia wydatków. Rozumiemy to. Gwarantujemy jednak, że program 360 Księgowość przeprowadzi Cię przez ten proces w sposób całkowicie bezbolesny. Korzystanie z kategorii wydatków i łatwych do wygenerowania raportów sprawia, że archiwizowanie dokumentów staje się mniej kłopotliwe. Zarządzanie wydatkami osobistymi i pokrywanie wydatków służbowych poczynionych przez pracowników jest dziecinnie proste.

W każdej chwili możesz zyskać wgląd w informacje dotyczące płatności zaległych i tych już dokonanych. Dzięki oprogramowaniu 360 Księgowość nie musisz się martwić, że zapomnisz komuś zapłacić. Co więcej, możesz śledzić rzeczywiste wydatki swojego przedsiębiorstwa.