Oswoić KSeF – Prosto i o 30% taniej - 360ksiegowosc
  22 30 75 777       pomoc@360ksiegowosc.pl
Wypróbuj teraz za darmo

Poleć teraz i odbierz swoje 30% !

Twoja firma zasługuje na najlepsze narzędzia w jeszcze lepszej cenie. Zadowolony klient to najlepsza wizytówka, dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę!

Poleć nas znajomej firmie – mamy dla Was podwójne 30% zniżki.

Ty płacisz mniej za przedłużenie licencji, a nowy użytkownik dostaje 30% rabatu na start. Czysty zysk dla obu stron!

 

Jak działa promocja?

Zasady są proste i przejrzyste. Wystarczą trzy kroki, aby obniżyć koszty stałe w Twojej firmie:

Rekomendujesz nasze oprogramowanie znajomej firmie, która nie posiada jeszcze licencji 360 Księgowość.

Nowy klient decyduje się na zakup między 30.03 a 31.07.2026, powołując się na Twoją firmę. Wystarczy, że napiszesz na sprzedaz@360ksiegowosc.pl

Ty otrzymujesz 30% rabatu na swoją licencję na 90 dni, a którą polecisz dostaje 30% zniżki na swój pierwszy zakup  na 90 dni!

 

Dlaczego warto?

 

Nie tylko optymalizujesz koszty własne, ale budujesz wizerunek nowoczesnego partnera, który może liczyć na Twoje wsparcie.

Rabat 30% naliczany jest od ceny bazowej licencji.

Promocja nie obejmuje dodatkowych użytkowników, a w przypadku biura rachunkowego także dodatkowych firm.

Promocja dotyczy pierwszego klienta poleconego przez Twoją firmę w ramach tej akcji.

Można z niej skorzystać tylko raz.

 

Oferta skierowana jest do klientów 360 Księgowość będących naszymi aktywnymi użytkownikami oraz ich zaprzyjaźnionych firm.

 

Promocja jest jednorazowa i obowiązuje przy pierwszym skutecznie poleconym kliencie.

Zniżka dla Twojej firmy zostanie naliczona przy najbliższym odnowieniu licencji po tym, jak polecony klient opłaci swoje zamówienie.

 

Już teraz zaoszczędź 30%

Dlaczego 360 Księgowość?

  • Działa w chmurze – możesz pracować zawsze i wszędzie, na plaży lub w restauracji, wystarczy dostęp do Internetu.
  • Bezpłatna integracja z KSeF.
  • Bezpapierowa księgowość – dostęp do wszystkich dokumentów przez całą dobę dosłownie w sekundę.
  • Faktury do klientów wyślesz bezpośrednio z programu.
  • Zaoszczędzisz czas – wprowadzone dane są widoczne dla Twoich współpracowników w tej samej chwili.
  • Bezpłatne wsparcie techniczne!

Warunki promocji:

  • Promocja obowiązuje w dniach od 30.03 do 31.07.2026
  • Oferta obowiązuje przy zakupie pierwszej miesięcznej licencji 360Księgowość i skierowana jest do nowych klientów oraz firmy polecające.
  • Oferta dotyczy tylko licencji miesięcznej. Oferta nie obejmuje zakupu dodatkowych użytkowników i opłaty za dodatkowe firmy.
  • Rabat 30% za miesiąc obowiązuje przez 90 dni.
  • Licencja odnawia się automatycznie co miesiąc, jednak możesz z niej zrezygnować w każdym momencie.
  • W ofercie nie mogą uczestniczyć obecni klienci oraz klienci powracający.
  • Oferta nie łączy się z innymi ofertami/promocjami czy też zniżkami.

Kup i oszczędzaj już od dziś!

Jeśli korzystasz z wersji bezpłatnej programu, nie musisz zakładać konta ponownie, aby skorzystać z promocji. Wystarczy w momencie składania zamówienia podać adres email, którym logujesz się w 360 Księgowość.

Program do księgowości online z rabatem – 30% !

Usprawnij swoją pracę,
dołącz do nas!

do 30 dni od daty utworzenia konta możesz wprowadzić 100 faktur sprzedaży, 100 faktur zakupu oraz 100 Poleceń Księgowania w bezpłatnej wersji programu.

Po osiągnięciu limitu ilości dokumentów lub upływie limitu czasu dla wersji darmowej podejmiesz decyzję o zakupie pierwszej licencji.