Pełna księgowość online - 360 Księgowość

Pełna księgowość online, jak to działa?

pełna księgowość

Program do pełnej księgowości online, którego potrzebujesz!

Pełna księgowość online to program stworzony przez przedsiębiorców dla przedsiębiorców, pozwoli Ci on stworzyć niezbędne dokumenty i zestawienia od ręki. To sprawdzone rozwiązanie pozwala sporządzać faktury, sprawozdania, płatności, zaliczki na CIT, rejestry VAT, oraz plik JPK V7 szybko, prosto i bezbłędnie.

Łatwość pracy

Pełna księgowość jest bardzo prostym narzędziem księgowym dla spółek. Łatwość z jaką możesz dodawać faktury sprzedaży i zakupu oraz sporządzać bilans i rachunek zysków i strat zaoszczędzi Ci mnóstwo cennego czasu. Naliczanie zaliczek na podatek CIT tworzysz jednym kliknięciem a sporządzenie pliku JPK V7 również nie przysporzy Ci problemów.

Jak prowadzić pełną księgowość?

To bardzo proste! Dokumenty sprzedaży i zakupu dodawaj na bieżąco, możesz to robić również w aplikacji mobilnej. Pozostałe wpisy takie jak księgowanie wynagrodzeń czy płatności oraz tworzenie  pliku JPK V7 nie powinno Ci zająć więcej niż 1 godzinę. Zaoszczędzony czas poświęć na rozwój swojej firmy.

Tani program do prowadzenia pełnej księgowości w chmurze!

Pakiet Pełna Księgowość Standard to zaledwie 69 zł netto miesięcznie. Zapisz się już dziś a otrzymasz bezpłatny dostęp do pełnej wersji programu na 6 miesięcy lub do czasu wykorzystania limitu dokumentów.

360 Księgowość to świetny wybór!

Załóż darmowe konto już dziś!

Najważniejsze funkcje

Łatwe fakturowanie

Według naszych klientów, 360 Księgowość to najprostsze w użytkowaniu oprogramowanie księgowe.

Księgowość w Chmurze

Pracuj tam, gdzie chcesz i kiedy chcesz – udostępniaj dane online swoim współpracownikom.

Ceny

Usprawnij swoją pracę,
dołącz do nas!

do 6 miesięcy od daty utworzenia konta możesz wprowadzić 100 faktur sprzedaży, 100 faktur zakupu oraz 100 Poleceń Księgowania w bezpłatnej wersji programu.

Po osiągnięciu limitu ilości dokumentów lub upływie limitu czasu dla wersji darmowej podejmiesz decyzję o zakupie pierwszej licencji.