Pełna księgowość online - 360 Księgowość

Pełna księgowość online, jak to działa?

pełna księgowość

Nowoczesne oprogramowanie księgowe online dla przedsiębiorców i księgowych

Innowacyjny program płacowy online z automatycznymi aktualizacjami i łatwym wyliczeniem wynagrodzeń

Program do pełnej księgowości online, którego potrzebujesz!

Pełna księgowość online to program stworzony przez przedsiębiorców dla przedsiębiorców, pozwoli Ci on stworzyć niezbędne dokumenty i zestawienia od ręki. To sprawdzone rozwiązanie pozwala sporządzać faktury, sprawozdania, płatności, zaliczki na CIT, rejestry VAT, oraz plik JPK V7 szybko, prosto i bezbłędnie.

Łatwość pracy

Pełna księgowość jest bardzo prostym narzędziem księgowym dla spółek. Łatwość z jaką możesz dodawać faktury sprzedaży i zakupu oraz sporządzać bilans i rachunek zysków i strat zaoszczędzi Ci mnóstwo cennego czasu. Naliczanie zaliczek na podatek CIT tworzysz jednym kliknięciem a sporządzenie pliku JPK V7 również nie przysporzy Ci problemów.

Jak prowadzić pełną księgowość?

To bardzo proste! Dokumenty sprzedaży i zakupu dodawaj na bieżąco, możesz to robić również w aplikacji mobilnej. Pozostałe wpisy takie jak księgowanie wynagrodzeń czy płatności oraz tworzenie  pliku JPK V7 nie powinno Ci zająć więcej niż 1 godzinę. Zaoszczędzony czas poświęć na rozwój swojej firmy.

Tani program do prowadzenia pełnej księgowości w chmurze!

Pakiet Pełna Księgowość Standard to zaledwie 69 zł netto miesięcznie. Zapisz się już dziś a otrzymasz bezpłatny dostęp do pełnej wersji programu na 6 miesięcy lub do czasu wykorzystania limitu dokumentów.

360 Księgowość to świetny wybór!

Załóż darmowe konto już dziś!

Najważniejsze funkcje

Łatwe fakturowanie

Według naszych klientów, 360 Księgowość to najprostsze w użytkowaniu oprogramowanie księgowe.

Księgowość w Chmurze

Pracuj tam, gdzie chcesz i kiedy chcesz – udostępniaj dane online swoim współpracownikom.

Ceny

Usprawnij swoją pracę,
dołącz do nas!

do 6 miesięcy od daty utworzenia konta możesz wprowadzić 100 faktur sprzedaży, 100 faktur zakupu oraz 100 Poleceń Księgowania w bezpłatnej wersji programu.

Po osiągnięciu limitu ilości dokumentów lub upływie limitu czasu dla wersji darmowej podejmiesz decyzję o zakupie pierwszej licencji.