Ryczałt ewidencjonowany - 360 Księgowość

Ryczałt ewidencjonowany w ofercie

360 Księgowość!

Korzystaj z nowego typu księgowości online już dziś – za darmo do 6 miesięcy!

Dla kogo ryczałt?

Ryczałt ewidencjonowany to jedna z najprostszych form prowadzenia i rozliczania działalności gospodarczej. W tym rodzaju prowadzi się ewidencję przychodów, a stawka podatku zależy od rodzaju usług świadczonych przez podatnika. Stawki ryczałtu kształtują się między 2% a 17%. Należy pamiętać, iż kosztem jaki można odliczyć od przychodu to koszty składek społecznych, a od 01 lipca 2022, w rozliczeniu podatku za czerwiec 2022 lub drugi kwartał 2022, połowę zapłaconych składek zdrowotnych.

Główne funkcje w naszym oprogramowaniu

  • Ewidencja przychodów wg stawek ryczałtu
  • Ewidencja ZUS przedsiębiorcy
  • Deklaracja VAT i plik JPK VAT
  • JPK_EWP bezpośrednio w ewidencji przychodów
  • Ewidencja zakupu i sprzedaży do celów VAT
  • Rejestracja płatności
  • Ewidencja środków trwałych

Dostępny w pakiecie KPIR + Ryczałt

Program do księgowości, którego potrzebujesz!

360 Księgowość online to program stworzony dla przedsiębiorców, biur rachunkowych i księgowych. Pozwala tworzyć niezbędne dokumenty i zestawienia od ręki. To sprawdzone rozwiązanie zarówno dla KPIR, Ryczałtu, jak i Pełnej Księgowości.

Zacznij korzystać z pakietu KPIR + Ryczałt już dziś!

Od teraz możesz swobodnie wybrać formę rozliczenia najlepszą dla Ciebie. Zarejestruj się, jeśli jeszcze nie masz u nas konta i wybierz formę ryczałt ewidencjonowany.  Jeśli masz już u nas konto lub wykupioną licencję na KPIR + Ryczałt lub Biuro, zaloguj się i utwórz nową firmę jako ryczałt ewidencjonowany.
W naszym podręczniku do ryczałtu znajdziesz podstawowe informacje na temat nowego typu księgowości. O szkoleniach z korzystania z oprogramowania możesz dowiedzieć się na naszej stronie.

Załóż darmowe konto już dziś!

Najważniejsze funkcje

Łatwe fakturowanie

Według naszych klientów, 360 Księgowość to najprostsze w użytkowaniu oprogramowanie księgowe.

Księgowość w Chmurze

Pracuj tam, gdzie chcesz i kiedy chcesz – udostępniaj dane online swoim współpracownikom.

Ceny

Usprawnij swoją pracę,
dołącz do nas!

do 6 miesięcy od daty utworzenia konta możesz wprowadzić 100 faktur sprzedaży, 100 faktur zakupu oraz 100 Poleceń Księgowania w bezpłatnej wersji programu.

Po osiągnięciu limitu ilości dokumentów lub upływie limitu czasu dla wersji darmowej podejmiesz decyzję o zakupie pierwszej licencji.