Zarządzanie rachunkami bankowymi i przepływami pieniężnymi wreszcie stało się łatwe

Program 360 Księgowość zapewnia dostęp do aktualnych danych dzięki precyzyjnemu rejestrowaniu środków wpływających do firmy i wypływających z niej.

Płatności

Dokładny obraz środków wpływających do firmy i wypływających z niej

Dzięki narzędziom zarządzania rachunkami bankowymi dostępnym w programie zyskujesz możliwość monitorowania kondycji finansowej przedsiębiorstwa. 360 Księgowość zapewni Ci dostęp do aktualnych danych dzięki rejestrowaniu środków wpływających na twój rachunek bankowy i wypływających z niego. Uzyskasz również dostęp do narzędzi koniecznych do śledzenia posiadanych środków pieniężnych.

W programie 360 Księgowość można łatwo zestawić wszystkie dane finansowe przedsiębiorstwa. Niezależnie od tego, czy masz tylko jeden, czy dziesiątki rachunków bankowych, możesz precyzyjnie śledzić wszystkie posiadane środki pieniężne. Wystarczy kilka kliknięć, by wyświetlić rejestr operacji, status uzgadniania, przepływy pieniężne itd.

360 Księgowość online zaprojektowane z myślą o właścicielach przedsiębiorstw i księgowych sprawia, że wszystkim pracuje się łatwiej.