Bezpieczeństwo danych księgowych jest niesamowicie istotne. Twoje dane są chronione w najlepszy możliwy sposób.

Korzystając z programu 360 Księgowość online możesz mieć pewność, że Twoje dane są bezpieczne i spać spokojnie, ponieważ nigdy ich nie utracisz.

Bezpieczeństwo

Zabezpieczenie danych

Komputery się psują, twarde dyski ulegają awariom i codziennie słyszy się o kradzieży laptopów. Dzięki oprogramowaniu 360 Księgowość online Twoje dane księgowe są bezpieczne w każdej sytuacji. Kopie zapasowe są tworzone automatycznie, gdy tylko skończysz pracę.

360 Ksiegowość znajduje zabezpieczenie w bezpiecznych serwerach Azure frimy Microsoft, gdzie każda zmiana dokonywana w programie online jest dodatkowo automatycznie zabezpieczana. Technologia zabezpieczeń serwerów wykorzystywana w programie znajduje się na takim samym poziomie jak ta, z której korzystają banki w ochronie danych. Po zalogowaniu się możliwe jest samodzielne sprawdzenie, że wprowadzone informacje są szyfrowane przy użyciu najsilniejszych certyfikatów w przemyśle SSL.

Święty spokój

360 Księgowość aktualizuje się automatycznie, gdy dostępne są nowe wersje. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wszystko jest zgodne z obowiązującymi przepisami prawa.

W ramach oprogramowania 360 Księgowość oferowana jest również wyjątkowa pomoc techniczna. Ponieważ jest ona świadczona przez ekspertów w zakresie rachunkowości, nie zaś przez przypadkowych pracowników call center, możesz porozmawiać na temat wszystkich kwestii dotyczących rachunkowości. Zadzwoń do nas — porozmawiasz z człowiekiem, który po prostu chce Ci szczerze pomóc i rozwiązać Twoje problemy.